top of page

HAKKIMIZDA

Küresel inşaat hizmetleri ve teknik uzmanlığın en yüksek değerli sağlayıcısı olmak.

Yuvarlak Yapı

Geleceğin yeni hedeflerini güvenle karşılıyoruz.

Gerçekleştirdiğiniz veya yürütmekte olduğunuz her projeye ödünsüz bir kalite anlayışıyla imza atarken, her aşamada ve tüm detaylarda dünya standartlarını hedefliyoruz.

En önemli iç kaynağımız olan çalışanlarımızın desteğine ve verimliliğine güvenmek.

Çalışanlarımıza eğitim olanakları sağlayarak, sisteme bilinçli katılımlarını sağlayarak, değişen ve gelişen müşteri beklentilerini göz önünde bulundurarak, üretimimizin her kademesinde çağdaş Kalite Değerleri ve müşteri memnuniyetini yakalamayı ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayarak, etik değerleri benimseriz. çalıştığımız yerlerde ve yaşadığımız ortamlarda, rekabet, verimlilik ve karlılığı gözeterek ürün kalitesinin sağlanmasını benimseyerek. ve hukuka uyumu gözeten bir kurum olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.

25+ YILDIR 4.000+ ÇALIŞANIMIZLA BÜYÜK ŞEYLER İNŞA ETMEK İÇİN VARIZ.?

Biz harika projeler, harika ekipler, harika ilişkiler ve büyük değer yaratmak için var olan bir inşaatçılar şirketiyiz. İLKYAPI GRUBU, endüstriyel, konaklama, sağlık, eğitim, dini, taş ocağı, altyapı, ulaşım, enerji, geri dönüşüm, turizm ve ticaret dahil olmak üzere geniş bir müşteri yelpazesine hizmet veren, Türkiye'nin en büyük, finansal açıdan en sağlam inşaat ve geliştirme şirketlerinden biridir. .

Müteahhitlik hizmetleri vermekle birlikte ticari ve sınai girişimler de üstleniyoruz. Güncel teknolojileri kullanmaya inanıyoruz ve girişim planları tasarlarken güvenliği sağlıyoruz. Şirket, büyük, karmaşık projeler üstlenmesi, yeniliği teşvik etmesi, gelişen teknolojileri benimsemesi ve müşterileri, çalışanları ve topluluğu için fark yaratması nedeniyle takdir kazanmıştır.

Endüstriyel Şantiye
bottom of page